Maple Leaf

Maple Leaf

Počet produktů: 6

Jedna z nejlepších ergonomii vířivky i pro ty vyšší a urostlejší z Vás.

Za vznikem každé z vířivek Maple leaf stojí hodiny usilovné práce spousty lidí, od návrhářů, přes terapeuty až po techniky. Výsledkem jsou prostorné vířivé vany, které maximálně využívají prostoru. Každé z míst ve vířivce je specifické a plní jinou funkci masáže. U těchto vířivek se můžete těšit i z masáže ramenou a oblasti krku.

Pro svůj akrylát používají vířivky Maple Leaf značku Lucite®. Vše krásně doplňuje LED světelná terapie. Podvodní LED světýlka mění barvy a vytvářejí tak atmosféru úplného klidu a relaxace.

Izolace těchto vířivek na zahradu je připravená ochránit teplotu vody a technologie i v těch nejdrsnějších podmínkách Kanady, proto si s ní můžete být jistí i u nás ve střední Evropě. Izolované je kromě akrylátu i dno a opláštění vany.

Hydromasáž u těchto vířivek má takovou sílu a účinné rozložení, že uspokojí i sportovce, kteří potřebují uvolnit namáhané svaly po sportovním výkonu. Účinnou masáž ocení i ti, kteří dlouho v práci sedí či stojí a celý den tak namáhají pouze určitou část těla. Svaly mají tak ztuhlé a cítí se zkameněle. Maple Leaf tuto těžkost lehce odstraní, ale dovolí Vám si užívat relaxace delší čas. Hydromasáž není nijak nepříjemná či bolestivá. Jedná se o nejvhodnější způsob uvolnění svalů pomocí proudů vody a v těchto vířivkách je využito proudu vody opravdu velmi chytře.

Řídicí jednotku k těmto vířivkám doporučujeme zvolit od kanadské společnosti Gecko. Panely těchto řídicích jednotek jsou těmi nejmodernějšími, jsou barevné, intuitivní, přehledné a jejich ovládání je velmi snadné. Panel navíc zvládne komunikaci i s dalšími moderními vymoženostmi, které so k vířivce můžete nainstalovat. Například Gecko in.Touch – ovládání vířivky přes Váš mobilní telefon díky wi-fi.

Žádné kompromisy, Maple Leaf jsou prostě úžasné a promyšlené vířivky od kvalitního a dlouholetého výrobce.

Vřivky jsou vyrobené Kanadskou firmou s výrobou v Číně, proto i cena a kvalita jsou velmi přijatelé.

Zobrazení 1 - 6 of 6 položek

Třídit podle :

Podmínka
Accept Site use cookies