Maple Leaf

Maple Leaf

Počet produktů: 4

Jedna z nejlepších ergonomii vířivky i pro ty vyšší a urostlejší z Vás.

Za vznikem každé z vířivek Maple leaf stojí hodiny usilovné práce spousty lidí, od návrhářů, přes terapeuty až po techniky. Výsledkem jsou prostorné vířivé vany, které maximálně využívají prostoru. Každé z míst ve vířivce je specifické a plní jinou funkci masáže. U těchto vířivek se můžete těšit i z masáže ramenou a oblasti krku.

Pro svůj akrylát používají vířivky Maple Leaf značku Lucite®. Vše krásně doplňuje LED světelná terapie. Podvodní LED světýlka mění barvy a vytvářejí tak atmosféru úplného klidu a relaxace.

Izolace těchto vířivek na zahradu je připravená ochránit teplotu vody a technologie i v těch nejdrsnějších podmínkách Kanady, proto si s ní můžete být jistí i u nás ve střední Evropě. Izolované je kromě akrylátu i dno a opláštění vany.

Hydromasáž u těchto vířivek má takovou sílu a účinné rozložení, že uspokojí i sportovce, kteří potřebují uvolnit namáhané svaly po sportovním výkonu. Účinnou masáž ocení i ti, kteří dlouho v práci sedí či stojí a celý den tak namáhají pouze určitou část těla. Svaly mají tak ztuhlé a cítí se zkameněle. Maple Leaf tuto těžkost lehce odstraní, ale dovolí Vám si užívat relaxace delší čas. Hydromasáž není nijak nepříjemná či bolestivá. Jedná se o nejvhodnější způsob uvolnění svalů pomocí proudů vody a v těchto vířivkách je využito proudu vody opravdu velmi chytře.

Řídicí jednotku k těmto vířivkám doporučujeme zvolit od kanadské společnosti Gecko. Panely těchto řídicích jednotek jsou těmi nejmodernějšími, jsou barevné, intuitivní, přehledné a jejich ovládání je velmi snadné. Panel navíc zvládne komunikaci i s dalšími moderními vymoženostmi, které so k vířivce můžete nainstalovat. Například Gecko in.Touch – ovládání vířivky přes Váš mobilní telefon díky wi-fi.

Žádné kompromisy, Maple Leaf jsou prostě úžasné a promyšlené vířivky od kvalitního a dlouholetého výrobce.

Vřivky jsou vyrobené Kanadskou firmou s výrobou v Číně, proto i cena a kvalita jsou velmi přijatelé.

Zobrazení 1 - 4 of 4 položek

Třídit podle :

Podmínka
 • Vířivka Antilia

  904

  Vířivka menších rozměrů pro tři osoby, vhodná k masáži krční páteře a celkovému uvolnění. Dominantou vířivky je LED osvětlení po celém vnitřním obvodu a svítící vodopád s fontánkou.Rozměry vířivky Antilia: 2100 x 1600 x 780 mmPočet míst vířivé vany Antilia: 3 (1 lehátko a 2 sedátka)Počet trysek Antilia: 59

  88 800 Kč bez DPH
  102 120 Kč s DPH
  170 200 Kč -40%
 • Frog – vířivka se skleněným přepadem

  frog

  Frog je nádherná vířivka a vlastní vyrovnávací nádrží a krásným přepadem za neopakovatelnou cenu! Výprodej skladového kusuRozměr: 2500×2280×1100mm Počet míst: 6, z toho 1 lehátko a 5 sedátek Masážní čerpadla: 2×3HP, 1×2HP Celkový počet trysek: 80: hydromasážních rotačních trysek 69, vzduchových trysek: 11pro bližší informace nás kontaktujte.

  149 400 Kč bez DPH
  171 810 Kč s DPH
  286 350 Kč -40%
 • Excelence vířivka

  909B

  Excelentní vířivka s vlastním přepadem a skvělým výkonem! Díky objemné vyrovnávací nádrži má stále stejnou hladinu vody s nádherným výhledem z vířivky. Když vice lidí použivá vířivku voda přepadne přes přepad a po koupaní se voda zase přečerpá z vyrovnávací nádrže do vířivky.Dále má krásný velký vodopád a nádherné podsvícení.Rozměr vířivky Excelance :...

  195 500 Kč bez DPH
  195 500 Kč s DPH
 • Naha – vířivka

  5226

  Vířivka Naha je jedna z nejprodávanějších vířivek díky volnému prostoru a masaží ramen a šíje. Ne všechny párty musí být na souši a v plavkách. Naha má také již ve standardu nejkvalitnější americké designové rotační trysky. Dále nabízí trysky na dně vířivky pro masáž nohou. Umístění trysek umožnuje horní masáž ramen. Venkovní vířivka Praha.

  250 000 Kč bez DPH
  287 500 Kč s DPH
Accept Site use cookies