VÍŘIVKY PRO KOMERČNÍ VYUŽITÍ

VÍŘIVKY PRO KOMERČNÍ VYUŽITÍ

Počet produktů: 4

VÍŘIVÉ BAZÉNY a VÍŘIVKY NEJEN PRO KOMERČNÍ VYUŽITÍ

Navrhujeme a dodáváme kompletní dodaní vířivky pro komerční prostory na klíč.

Komerční vířivky jsou určené hlavně do penzionů, hotelů a wellness studií. Ovšem není to podmínka! Pokud chcete ničím nerušený výhled z vířivky do zahrady, či do široké krajiny, která obklopuje Váš pozemek, právě vířivky s přepadem jsou tím pravým řešením. Důvodů, proč se rozhodnout pro vířivky s přepadem, je ale více. Přepad je nejen estetickou bombou, která na první pohled zaujme, ale plní i praktickou funkci v čištění vířivky. Veškeré oleje a nečistoty, které se drží na hladině, skončí v přepadu a jejich filtrace je tak daleko snazší než u běžné vířivky. Přepadová nádrž dále zajišťuje stále stejnou hladinu vody bez ohledu na to, kolik lidí právě relaxuje. Pokud si vířivku pořizujete do hotelu, penzionu či Wellness studia, dávejte si pozor na platné normy, které musíte jako provozovatel dodržovat! Rádi Vám s přesným plánováním poradíme a naplánujeme s Vámi kompletní relaxační studio.

Každý typ vířivky pro veřejné účely má individuální podmínky instalace. Vždy se na konkrétní případ určí jak bude vířivá vana instalována, jak bude řešen přívod vody, kanalizace a elektřiny. Kromě toho se musí určit, kde přesně budou jednotlivé vývody v technologické místnosti umístěny.

Vířivky s přepadovým žlabem a vyrovnávací nádrží musí mít vždy kromě prostoru umístění vlastního výlisku vany i technologickou místnost pro umístění vyrovnávací nádrže a potřebné technologie, která je vždy oddělena od od vlastní vířivky. Místnost pro vanu jako i technologickou místnost musí být vždy odvětraná, klimatizovaná nebo vybavena odvlhčovačem. Rozměr místnosti vždy závisí na typu vany.

V místnosti, kde se vana nainstaluje, musí být vždy takové stavební otvory na trase přemisťování vany, aby vlastní výlisek bylo možné bez problémů přenést.

V této místnosti musí být místo pro potřebné technologie (hadice, trubky, elektrické kabely), které jsou nutné vést do technologické místnosti (tato se může nacházet vedle místnosti vířivky nebo pod ní).

Technologická místnost musí být dostatečně velká, aby se do ní vešly kromě vyrovnávací nádrže a filtrační jednotky s čerpadlem, i plastové nádrže na dezinfekci, třeba potrubí, snímače atd.

Technologická místnost musí mít vzdát kanalizační výpusť (kuličku) v podlaze pro případ havárie systému. Dále v ní musí být přívod kanalizace umístěné nad podlahou rozměrů minimálně Ø 50 mm a přívod vody o průměru minimálně 1 "ukončený kulovým ventilem.

Elektrická energie musí být vedena do místnosti příštího ovladače (rozvaděče) 1 x CYKY kabel 3 x 2,5 mm2 16 A jistič + proudový chránič, 2 x CYKY kabel 5 x 4 mm2 25 A třípólový jistič + proudový chránič 30 ms, 40 mA. Kabely musí být napojeny přímo na rozvodnou skříň bez přerušení.

komerční vířivka spa jacuzzi

Zobrazení 1 - 4 of 4 položek

Třídit podle :

Accept Site use cookies