Aquazzi – Francie

Aquazzi – Francie

Počet produktů: 40

Vířivka AndromedaVířivka Adara Vířivka Alice

Vířivky od firmy Aquazzi jsou kvalitní a cenově příznivé.

Díky použitým materiálům a komponentům a profesionálnímu dílenskému zpracování Vám bude vířivka bezproblémově sloužit dlouhá léta. Místa ve vířivkách Aquazzi jsou pečlivě zpracována a pohodlí, které jde ruku v ruce s kvalitní a cílenou hydromasážní, je naprostou samozřejmostí.

Vířivky Aquazzi používají pro své akryláty značku Aristech® jsou vybaveny prvotřídními řídícími jednotkami Balboa (USA) nebo Gecko (Kanada). Výběr záleží na Vašich požadavcích o funkcích ovládacích panelů. Skladem naleznete vířivky osazené střídavě oběma jednotkami. O výhodách obou firem Vás rádi poinformujeme – nebojte se nás kontaktovat.

Všechny vířivé vany Aquazzi  jsou vybaveny izolací, díky tomu šetří energii na topení a ohřev. Pokud zvolíte tu nejlepší izolaci za drobný příplatek, izolovaný bude nejen akrylát, ale i opláštění a dno. Izolace těchto vířivek využívá rekuperace tepla čerpadel.

Ještě příjemnější zážitek Vám přinese Light Therapie – sedmibarevné LED osvětlení vířivky po celém jejím obvodu krásně doplní atmosféru.

Vřivky jsou vyrobené Francouzskou firmou s výrobou v Číně, proto i cena a kvalita jsou velmi přijatelé.

Zobrazení 1 - 40 of 40 položek
Accept Site use cookies