River Swim Spa

River Swim Spa

Počet produktů: 8

River swim spa bazény s protiproudem.

Všechny výhody tradičních bazénů a swim spa, na zlomku prostoru a bez velkých stavebích uprav!
Bazén bude vždy zdrojem legrace a zábavy pro generací dětí i dospělých. Ale pro mnohé z nás, vstup do verejného plaveckého bazénu, je mnohokrát nedostupnější než mít svůj bazén doma. Veřejné bazény jsou navíc plné chloru a mnoha lidí.

Teď ... si představte svůj vlastní soukromý bazén jen pár kroků z Vašeho domu, nastavte teplotu, kterou požadujete, méně chlóru než standardní veřejné bazény .... bazén, který lze nainstalovat prakticky kdekoli, doma, nebo ven a využívat celoročně pro plavání, vodní cvičení, terapie a rodinné zábavy.

Představujeme, bazénya a swim spa  typu River Pool, inteligentně navržený bazén pro dnešní svět. Bazény typu River Pool je malý bazén s řadou výhod! Od roku 1988 více než 20.000 zákazníků po celém světě si uvědomili výhody denního vodní cvičení, v soukromí a pohodlí svých domovů, teď je řada na Vás. Swim spas River Pools jsou ideální pro celou rodinu.


Navíc vaše soukromí je nejvyšší prioritou. V soukromém bazénu si můžete dělat co Vás jen napadne a nemusíte se ohlížet na lidi kolem.

Tyto swim spa bazény jsou skvělou náhradou klasického bazénu. Veškterá technologie bazénu je umistěná uvitř. Všetně topení, a pískové filtrace, případně UV lampy. Možnost připojit i na tepelné čerpadla či jíný alternativní zdroj teplé vody. Nemusíte dělat složité stavební upravy. Staci postavit na lehce zpevněnou polochu.

Zobrazení 1 - 8 of 8 položek
Accept Site use cookies