Vířivky a swim spa bazény

Nabízíme jen kvalitní venkovní a interiérové vířivky, nejširší swim spa a bazény.

Nabízíme kvalitní vířivky a swim spa bazény od levných po luxusní! Dle výbavy a izolace jsou vhodné jako venkovní na zahradu i do interiéru. Jste doma dva, nepotřebujete vířivku s pěti místy, ale přesto se nechcete ošidit o skvělý výkon velkých vířivek? U nás si vyberete! Pokud jste i velká rodina a máte kupu dětí, i pro Vás máme modely vířivek, které Vás jistě nadchnou svým designem i rozložením míst. Pokračujte do naší nabídky vířivek swim spa a bazénů s protiproudem.

Vhodnou vířivku nebo vířivý bazén swim spa nejen venkovní na zahradu ale i do interiéru máme zkrátka pro každého, stačí si vybrat z našeho katalogu! Pokud si nevíte rady, či máte zájem o nabídku přímo od nás, rádi Vám poradíme! Viz Kontakty.

Uvítáme Vás rádi v našem showroomu vířivek, swim spa a bazénů který je jeden z největších v Evropě.

U nás si vyberete vířivku z mnoha modelů od nejlacinějších po nejluxusnějších. Na našem showroomu si můžete vybrat z 30 vířivek a swim spas. Profesionální prodej a servis vířivek poskytujeme již 12 let. Jelikož vířivky také vyrábíme veškterou výbavu můžeme přizpůsobit Vašim požadavkům. Poskytujeme také servis vířivek všech značek. 

Doporučujeme naše České vířivky IDOL SPAS, které kompletně vyrábíme v České Republice.

Aktualní výprodej vířivek
Accept Site use cookies