Vířivky a swim spa

Nabízíme jen kvalitní venkovní a interiérové vířivky různých výrobců.

U nás najdete kvalitní vířivky za super cenu! Jsou vhodné dovnitř i ven - záleží pouze na Vašich možnostech! Jste doma 2, nepotřebujete vířivku s pěti místy, ale přesto se nechcete ošidit o skvělý výkon velkých vířivek? U nás si vyberete! Máme více modelů vířivek, které jsou sice malé, ale svým výkonem hydromasáže Vás překvapí! Pokud jste naopak velká rodina a máte kupu dětí, i pro Vás máme modely vířivek, které Vás jistě nadchnou svým designem i rozložením míst. Pokračujte do naší nabídky vířivek

Vhodnou vířivku nebo vířivý bazén nejen venkovní na zahradu ale i do interiéru máme zkrátka pro každého, stačí si vybrat z našeho katalogu! Pokud si nevíte rady, či máte zájem o nabídku přímo od nás, rádi Vám poradíme! Viz Kontakty.

Navštivte nás na veletrhu For Habitat
PVA Praha Letňany, 23. 3. – 26. 3. 2017
hala 3A, stánek 29

Uvítáme Vás rádi v našem showroomu vířivek.

U nás si vyberete vířivku z mnoha modelů od nejlacinějších po nejluxusnějších. Na našem showroomu si můžete vybrat z 30 vířivek a swim spas. Profesionální prodej a servis vířivek poskytujeme již 12 let. Jelikož vířivky také vyrábíme veškterou výbavu můžeme přizpůsobit Vašim požadavkům. Poskytujeme také servis vířivek všech značek. 

Značky vířivek
Accept Site use cookies