JUST RELAX SPAS vířivky– ta nejvyšší kvalita za velmi nízké ceny!

Vždycky jste toužili po osobním masérovi? Rádi se koupete, dlouze plavete v bazénu, nebo si užíváte v horké vaně při svíčkách romantických chvilek? Potřebujete uvolnění celého těla a toužíte po relaxu přímo u Vás doma? Just Relax Spas Vám nabízí vířivky, masážní vany do koupelny, swim spa a endless swim. Naše firma Vám nabízí hned několik dodavatelů nejen vířivek, ale i swim spa a endless swim! Díky vlastní výrobě vířivek přímo v České republice máme i několik modelů vířivek, které nikde jinde nenajdete. Máme dokonce největší vířivku na trhu, která projde dveřmi!

Pokud potřebujete relax a celkové uvolnění celého těla, určitě využijte možnost kvalitní hydroterapie u vířivky.

Různé typy trysek Vám pomohou zbavit se stresu, uvolní svaly a pomohou od křečových žil. Různé typy vířivek Vám umožní si vybrat pro Vás tu nejvhodnější. Díky velkému showroomu s desítkami vystavených modelů vířivek si můžete všechny i vyzkoušet a přesně tak vědět, pro kterou vířivku se rozhodnout. K vířivkám nabízíme mnoho nadstandardních prvků, které Vám usnadní jejich používání a ještě více rozšíří jejich výhody. Zkuste třeba ovládání vířivky přes Váš mobilní telefon, bezúdržbový systém vířivky na bázi bromové soli, omlazující technologii Mictosilk přímo ve vodě vířivky a další.

Rádi plavete, zvažujete bazén, ale nechcete se vzdát možnosti relaxace ve vířivce? Nabízíme několik variant a modelů swim spa - spojení vířivky a bazénu s protiproudem. Nekonečné plavánání spolu s relaxací ve společném nebo odděleném prostoru - to jsou vířivky s bazénem swim spa!

Nicnedělání a hydormasáž Vám nic moc neříkají? Raději byste odpočívali ve vodě aktivně? Přemýšlíte o obyčejném bazénu s protiproudem? Pokud jste hlavně aktivními plavci, jistě se Vám zalíbí naše endless swim! Protiproudový systém je zde velmi účinný. Plavání jako proti silnému proudu řeky využívají přední světoví plavci! Nejkvalitnější bazény s protiproudem jsou endless swim.

Disponujeme velkým skladem rozličných náhradních dílů pro vířivky - jsme schopni Vám zajistit nárazový i pravidelný servis Vaší vířivky od čerpadel až po řídicí jednotku.

Zvolte si vodní relaxaci v podobě vířivky, masážní vany, swim spa nebo endless swimu od těch nejzkušenějších! Používáme ty nejkvalitnější komponenty na světě! O bezchybný provoz se starají technologie Gecko, Balboa, Waterway a CG Air. Přijďte se sami přesvědčit do největšího showroomu vířivek a swim spa v ČR!


Accept Site use cookies