Zastřešení vířvky - SPA Dome Orlando Small

ZAS1small

Nový produkt

Zastřešení výřvky - SPA Dome Orlando Small Rozšířit

179 000 Kč Bez DPH

Zastřešení vířivých van a bazenů SPA DOME ORLANDO o průměru 4m a výšce 2,3 m se vyznačuje snadnou montáží. Jeho klíčovou výhodou je možnost posunovat všechny stěnové díly a rozuvné dveře nezávisle 360° v obou směrech, což umožňuje nastavit vstup do zastřešení v jakémkoliv místě. Všechny panely a pojezdové dráhy jsou baleny v krabici. Úspěšnost montáže závisí na kvalitě ukotvení pojezdové dráhy do pevného podkladu (beton, deska na pískovém podkladu, kamenná dlažba atd.). Montáž zvládnou 2-3 lidé za 1-2,5 hodiny v závislosti na kvalitě podkladu. V případě nutnosti rozmontování konstrukce: 2-3 lidé za přibližně 0,5 hodiny. Vyrobeno za použití nejnovější technologie, díky které se dosahuje maximální trvanlivosti segmentů a výborné odolnosti proti korozi a která zajišťuje bezproblémové užívání.

Technické parametry:
Šířka: 
Délka: 
Výška: 2,30 m
Počet segmentů:

Standardní provedení Povrchová úprava profilů * stříbrná RAL 9006 * barvy: bílá RAL 9010, béžová RAL 1015, zelená RAL 6009, tyrkysová RAL 5021 Polykarbonátové desky: * kompaktní polykarbonát čirý , tl.3 mm,s jednostrannou UV stabilizací Pojezdové dráhy: * v délce zastřešení Dodatečné informace: * 2 ks uzamykatelných dveří * přesuvné dveře v zadní části * těsnící prvek * aretace do základu Možnosti provedení Polykarbonátové desky (PC): * čirý průhledný polykarbonát (zajišťuje soukromí), tl.3 mm * průhledný kouřový PC, tl.3 mm * kombinace kompaktních polykarbonátů, tl. 3 mm Doplňkové vybavení dřevodekor hliníkových profilů

Cena dle provedení.

Toto zastřešení vířivé vany se skládá z obvodových částí, dveřních částí a vrchlíku. Vzniklá kopule je uložena na kruhové kolejnici umožňující otáčivý pohyb v rozmezí 360° v obou směrech*. Tento model se vyznačuje snadnou montáží, jejímž základem je ukotvení pojezdové dráhy do pevného základu, kterým je například beton nebo keramická dlažba. Zastřešení se vyrábí ve dvou variantách - small (4 m vnitřní šířky) a large (5 m vnější šířky).

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Zastřešení vířvky - SPA Dome Orlando Small

Zastřešení vířvky - SPA Dome Orlando Small

Accept Site use cookies