Termorkyt vířivky Idol spas II

Idol Spas Czech Idol Spas Czech

termo1

Nový produkt

Termorkyt vířivky na miru Rozšířit

Termokryt je nedílnou součástí vířivky pro udržení teploty vody.

(Tato cena platí pouze k novým vířivkám a k vířivkám na objednávku.) Vířivky Idol spas

Více informací

15 307 Kč

s DPH

12 650 Kč Bez DPH

Vyrábíme také termoizolační kryty pro všechny typy vířivých van a bazénů

Protože jsme výrobci, umíme splnit našim zákazníkům jejich osobité požadavky, které vyplývají z jejich individuálních potřeb a specifického umístění jejich vířivé vany. 

Náš termokryt dodá Vašemu hydromasážnímu bazénu vířivce punc kvality a luxusu.

Téměř 90% tepla uniká z vody přes hladinu. Používáním termoizolačního krytu vířivky tyto ztráty výrazně omezíte a voda zůstává teplá i v mrazivém počasí.  Výrazně tak ušetříte na nákladech za stále se zdražující elektrickou energii a Vaše investice se Vám v brzké době vrátí.

Termoizolační kryt chrání vířivku před hrubými nečistotami jako je například listí, jehličí, pyly, hmyz, déšť, sníh atd. Takové nečistoty nadměrně zatěžují filtrační zařízení, což vede k jeho nadměrnému opotřebení. Použitím krytu v interiéru zabráníte znečištění vody prachem ale hlavně zamezíte vytváření vlhkosti a kondenzací par. Termoizolační kryt rovněž zvýší bezpečnost vaší vířivky, což oceníte, pokud máte doma malé děti.

Na výrobu termokrytu vířivky používáme kvalitní a prověřené materiály. Tím dosahujeme vynikajících izolačních vlastnosti. Naše výrobky se vyznačují především vynikajícím zpracováním, čehož si naší zákazníci velmi oceňují. Používáme koženku odolnou proti mrazu a UV záření, izolační tvarovky vyrobené z kvalitního polystyrénu zatavené do igelitové folie a vyztužené hliníkovými "U" profily, které dodávají naším výrobkům potřebnou pevnost a jsou odolné vůči rzi.

Díky našemu termokrytu a kvalitní izolaci vířivek voda ve vířivce schladne cca o 3 supne za den. Což 3kw topení vytopí za hodinu provozu. Diky tomu jsou naše vířivky velmi energeticky nenáročné. Vytápění vířivky stojí tedy cca 3kw na den, což je při standartí sazbe asi 12 kč na den s tím že je vířivka stále přípravena a má 36 stupnů.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Termorkyt vířivky Idol spas II

Termorkyt vířivky Idol spas II

Český výrobce vířivek Idol Spas. Luxusní vířivky od české firmy.


České venkovní vířivky na zahradu


Kvalitní a luxusní vířivky kompletně vyrobené v ČR za použití těch nejlepších komponent. Akrylát Lucite USA, řídící jednotky Gecko Kanada nebo Balboa USA, čerpadla Waterway USA, kvalitní rotační trysky CMP USA

Accept Site use cookies