Eurydice - Vířivky Vajda Slovensko

Nový produkt

Euridice - Vířivky Vajda Slovensko Rozšířit

To nejlepší, co byste u masáže ve vířivce hledali.

Propracovanost masáže, styl a maximální využití je charakteristické pro tuto vířivku, ať už jste sportovci, nebo několikačlenná rodina

Více informací

496 100 Kč

s DPH

410 000 Kč Bez DPH

Konstrukce Vířivky Vajda

Pohodlné ergonomické sezení

Ergonomický, nejnovější design, pohodlné a prostorné. Posaďte se a léčit vaše smysly harmonii komfortu a designu. Chcete-li, aby vám optimální omlazující zážitek, každý sídlo v Vajda Lotus Spas série je strategicky navrženy a umístěny tak, aby poskytovat své tělo s určitým typem léčby. Sedadla jsou mírně zaoblené ke kolébce své tělo, zatímco zakřivené opěradla sedadel nabízí jemný podporu. Naše salonky jsou vybaveny hladce tvarované prohlubně pro lepší podporu nohy, ale udržuje horní části těla, spočívající v přirozené poloze relaxačním.Centrum nohy dome poskytuje úlevu pro bolavé nohy po dlouhém náročném dni v práci. Měkké opěrky hlavy jsou umístěny v každé poloze sezení.

Akrylát vířivky :

VAJDA Lotus Spas series vířivky jsou vyrobeny z Aristech Acrylic® listů integrované s antibakteriální ochranou Microban. Microban snižuje růst bakterií na povrchu vířivky, udržování vody v bazénu svěží a hygienické za všech okolností.Aristech Acrylic® skořepina je vyztužena vrstvami vinylesterová sklolaminátu a pokryté polyuretanovou pěnou. Naše akrylátové vířivky přijít nejoblíbenější výběru barev, aby co nejlépe vyhovovaly svůj vlastní styl harmonie. Vybrané modely jsou vyráběny podle špičkových akrylátových desek od rakouské firmy Senoplast.

     

Strukturální Podpůrný System

Komponenty VAJDA Lotus Spas series strukturální podpory systému jsou vyrobeny z kompozitního laminátu a Polylam pěny, které nejsou žíravé, odolné, bezúdržbové a inovativní.

Izolace Vířivky

Všechny izolace řady Vajda Lotus Spas jsou vyrobeny z extrudovaného polystyrenu HD pěny, odolného syntetického materiálu, který nevyžaduje žádnou údržbu. ThermoBoard je navržen tak, aby napodobit bohatý vzhled a pocit ze dřeva. To nebude hnít, fade nebo osnova jako přírodní dřevo panely. ThermoBoard nepotřebuje pískem nebo barvení. Je energeticky účinnější než dřevo, a to prostě spreje vyčistěte zahradní hadice. ThermoBoard je elegantní, moderní a vhodná pro každou životní prostředí, a to jak v interiéru i exteriéru. Vnitřní izolace je vyrobena z 20 mm polylam pěny s reflexní hliníkovou fólií, který udržuje veškeré teplo uvnitř.

Dno vířivky

VAJDA Lotus Spas series ThermoBase je vyrobena z materiálu ABS a 60 mm polystyrenu pěny dostatečně silné, aby udržely váhu stovky litrů vody.Pevná lázně základ konstrukce udržuje lázně chráněna před pozemních teplot, rzi a nežádoucích hlodavců.

Thermo kryt vířivky

Všechny modely VAJDA Lotus Spas series produktové řady jsou dodávány s krytem termo. Naše kryty jsou navrženy tak, aby byly energeticky efektivní, takže se můžete těšit na konstantní teplotu vody a minimální náklady na vytápění, jak ušetřit peníze.

Světla vířivky :

Podvodní světlo je standardem pro každý model řady Vajda Lotus Spas

Počet masážních trysek vířivky65
Počet trysek vzduchových v maximální výbavě vířivky15
Pro kolik lidi maximálně je vířivka určena5
Rozměr vířivky A v mm - délka2300
Rozměr vířivky B v mm - šířka2300
Rozměr vířivky C v mm - výška930
Počet a výkon čerpadel vířivky3x 4HPS
Celkový počet trysek vířivky v maximální výbavě80

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Eurydice - Vířivky Vajda Slovensko

Eurydice - Vířivky Vajda Slovensko

Accept Site use cookies