Termokryty pro vířivky a vířivé vany na míru.

Nový produkt

Termokryty pro vířivky a vířivé vany na míru. Rozšířit

Vyrábíme vířivky a i termoizolační kryty pro všechny typy vířivých van a bazénů

Vše české výroby

Více informací

15 307 Kč

s DPH

12 650 Kč Bez DPH

Vyrábíme vířivky české výroby. Idol spas. Jelikož vyrábíme vše v ČR, můžeme nabídnout také výrobu všech termokrytu na vířivky všech vyrobců dle požadavků. Firma Idol spas se také zabývá výrobou termoizolačních krytů pro všechny značky, typy a tvary hydromasážních bazénu, které se prodávají na našem trhu. Protože jsme výrobci, umíme splnit našim zákazníkům jejich osobité požadavky, které vyplývají z jejich individuálních potřeb a specifického umístění jejich vířivé vany. 

Náš termokryt dodá vaší vířivce nový vzhled a radost z nového vzhledu.

Téměř 90% tepla vířivky uniká z vody přes hladinu. Používáním termoizolačního krytu vířivky tyto ztráty výrazně omezíte a voda zůstává teplá i v mrazivém počasí.  Výrazně tak ušetříte na nákladech za stále se zdražující elektrickou energii a Vaše investice se Vám v brzké době vrátí.

Termoizolační kryt chrání vířivku před hrubými nečistotami jako je například listí, jehličí, pyly, hmyz, déšť, sníh atd. Takové nečistoty nadměrně zatěžují filtrační zařízení, což vede k jeho nadměrnému opotřebení. Použitím krytu v interiéru zabráníte znečištění vody prachem ale hlavně zamezíte vytváření vlhkosti a kondenzací par. Termoizolační kryt rovněž zvýší bezpečnost vaší vířivky, což oceníte, pokud máte doma malé děti.

Na výrobu termokrytu používáme kvalitní a prověřené materiály. Tím dosahujeme vynikajících izolačních vlastnosti. Naše výrobky se vyznačují především vynikajícím zpracováním, čehož si naší zákazníci velmi oceňují. Používáme koženku odolnou proti mrazu a UV záření, izolační tvarovky vyrobené z kvalitního polystyrénu zatavené do igelitové folie a vyztužené hliníkovými "U" profily, které dodávají naším výrobkům potřebnou pevnost a jsou odolné vůči rzi.

Používáme koženku odolnou proti mrazu a UV záření, izolační tvarovky vyrobené z kvalitního polystyrenu zabalené do igelitové fólie a hliníkové profily, které dodávají našim výrobkům potřebnou pevnost a jsou odolné vůči rzi.

Ceny od 9990 Kč. Dle velikosti a tloušce materialu.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Termokryty pro vířivky a vířivé vany na míru.

Termokryty pro vířivky a vířivé vany na míru.

Accept Site use cookies