Balboa O3 ozonator vířivky

bal-54449

Nový produkt

Balboa O3zone Chip Rozšířit

Dezinfikujte vodu vířivky pomocí ozonátoru od americké firmy Balboa.

Více informací

5 687 Kč

s DPH

4 700 Kč Bez DPH

Balboa O3zone Chip je spolehlivý a úsporný.

Ozonátor s novou čipovou technologií produkuje až o 20% více ozónu než srovnatelné modely. Nižší příkon znamená až 37% úsporu energie. 

Ozon systém vířivky.


O3zone ™ od Balboa je spolehlivý a flexibilní systém určený ke generování ozónu pro vaše vířivky.
Naše rodina ozonators byl vytvořen speciálně tak, aby vydržely prostředí vířivky. Vyberte si mezi výboje (CD) nebo technologii Ultrafialové a být jisti, že budete mít komplexní a spolehlivý zdroj přirozeně dezinfekce ozón.
O3zone Chip
Naše nová čipová technologie ozonátor produkuje až o 20% více ozón než srovnatelné modely. Nižší příkon představuje podstatné úspory - až o 37% méně energie se používá. Kvůli dvojnásobek drahých kovů a dvojitými zářičů používá, je to spolehlivé a energeticky úsporné.
O3zone Cartridge
Polymer kazeta Ozonizátor má menší rozměry než většina jednotek a šetří energii stejně. Je vybaven extra pojistku, která chrání před lokálního selhání a zálohuje pojistku na desce řadiče. Uzavřená jednotka je chráněna z drsných korozivních prostředí a vytváří stabilní ozonu výstup v širokém rozmezí teplot.
O3zone UV elektronickým předřadníkem
UV lampa ozónu s Plasma Cell ™ přináší vyšší, konzistentních úrovní ozonu pomocí 1/3 energií, konvenčních UV generátory. Kromě toho, solid-state elektronický předřadník SmartStart ™ eliminuje start-up blikání, prskat, elektronický šum a GFCI zakopnutí.
Vlastnosti a výhody
• Rodina produktů určen pro vířivkami
• Menší potřeba zásob s univerzálním 110 / 240VAC 50 / 60Hz napájení
• Nižší spotřeba energie s chladnou tekoucí designem

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Balboa O3 ozonator vířivky

Balboa O3 ozonator vířivky

Accept Site use cookies