Technologie vířivky Just Relax

Nejmodernější technologie vířivky Gecko

virivky-gecko   virivky-gecko-ye7

Hlavím technologickým prvkem všech vířivých bazénů JUST RELAX SPAS je ovládací panel a řídící jednotka s ohřevem vody od kanadského výrobce Gecko. Jedná se o špičkového výrobce tohoto systému v oblasti vířivých bazénů, který vykazuje vysokou spolehlivost v návaznosti na životnost celého zařízení. Řídící jednotka Gecko Y series, která se stará o bezproblémový a bezpečný chod vířivky, je doplněna ovládacím panelem in.k500 nebo in.k800 s plně barevným displejem pro snadné ovládání vany. Dále je možné přikoupit i celosvětové ovladani přez internet.

panel vířivky gecko   panel vířivky gecko in.k800 internet-virivky-gecko-in.touch

Výkonná a úsporná čerpadla vířivky

Pumpy jsou ve vířivce to nejdůležitější. Proto sami testujeme pumpy a vybíráme od renomovaných světových značek pouze takové které mají dlouhou životnost, jsou ekonomické tiché a výkonné. Naše cirkulační čerpadla mají maximálni odběr 0,3kw za hodinu. 

čerpadla vířivky balboa   čerpadlo vířivky gecko   čerpadlo vířivky waterway   ceradlo vířivky

Výkoné blowery vířivky i s předehřevem vysávaného vzduchu

Vybíráme jen kvalitní blowery pro vířivky, které mají dlouhou životnost a vysoký výkon. Možnost i příplatku na blower s ohřevem vysávaného vzduchu.

blower vířivky cgair   blower virivky cgair   blower vířivky balboa   blower vířivky

Izolace a dno vířivky i pro venkovní a horské využití 

Izolace je další velmi důležitou částí vířivky. Kvalitní izolace udržuje teplo vířivky a finančně provoz vířivky výrazně zlevňuje. Dbejte na to aby vířivka měla co nejlepší izolaci. Naše vířivky jsou vybaveny tak zvnou rekuperaci tepla. To znamena že kvalitní izolace je na dně a na oláštění vířivky, což využívá i tepla motorů k ohřání vody vířivky. Důležité je zpracování aby teplo opravdu neutíkalo.

Plastové nebo sklolamínátové dno vířivky je také pokryto izolací a brání vířivku před vlhkostí a vniku hmyzu a hlodavců.

izolace venkovní vířivky   izolace venkovní vířivky   dno a izolace vířivky


Accept Site use cookies