Proč koupit vířivku nebo swim spa?

Pokud jste již vlastnil vířivku dříve, můžete se ptát sami sebe: "Opravdu potřebuji vířivku?" Stručně řečeno, odpověď je ANO!

Jistě, ve vířivce se cítíte dobře, a to může zlepšit váš život v mnoha ohledech. Zde je seznam důvodů, proč byste měli dát koupit vířivku na vrcholu seznamu "co koupit" ...

1. Začněte svůj den v pozitivním duchu! Nastavte vířivku na třicet minut dříve, budete rádi, že jste udělal, když jste se ponoří do horké vody pozoroval východ slunce v novém dni. Bez ohledu na to, co během roku to je, nebo to, co je okolní teplota může být, že je něco magického popíjet kávu a užít si trochu klidné době před chaosu den množin v. Poslouchejte ptáky, sledovat vznik mlhy a světlo projít mezi stromy ... a při tom všem se dostanete fantastickou masáž, které učiní váš unavený a bolavý tělo cítit zase jako nový! Můžete to udělat ab-cvičení později a nechat děti spát extra pět minut nějakou dobu trvat do střední sebe a soustředit se na tebe.

2. Povolte do těch kloubů a svalů! Naše klouby a svaly unaví a bolavý z opakovaných podnětů a kmenů z činnosti. Strečink je dobré, ale rozkládající se v 104 ° teplé vodě je ještě lepší. Teplo se rychle uvolní vás a zlepšit rozsah pohybu po celý den. A vodoléčba těží z mnoha trysek se uklidnit na odstranění bolesti a bolesti, že denní grind způsobí na vašem těle. Dvaceti minutový strečink a masážní terapie v horké vaně bude muset Jste připraveni na plavbu přes jakékoliv fyzické aktivity denně může představovat bez bolesti.

3. Odložte smartphony, vymažte rušný společenský program a strávit v reálném čase kvalitní s dětmi a svým partnerem. V případě, že dny se těší večeři a hrát trivia hry s celou rodinou zdát jako vzdálenou vzpomínkou, musíte vířivku! Nic vám všem dohromady jako máčet v horké vaně. Místo toho, SMS a e-mailem vaše děti mezi fotbalovými postupů vychutnat skutečný rozhovor s nimi, když budete mít relaxační masáž. Nebo ještě lépe, pozvěte své přátele na a dostat se s nimi taky! Nic nedává mámu a tátu chladnější než vlastní vířivku. Nic. Výzkum ukázal, že děti, které tráví více času se svými rodinami ve skutečnosti lepší výkon ve škole a získat lepší známky. Strávit pár minut v horké vaně s dětmi a kdo ví, co se může stát, může dokonce začít se vám líbí! A pokud máte pocit, že už nikdy nebudete mít čas dohnat zvláštní, že někdo ve vašem životě, pár nocí (nebo ráno), mluvit a opětovného spojení s milovanou osobou v horké vaně může přinést romantiku zpět do vašeho vztahu ... jsem dokonce se páry mi řekli, že jejich vířivky je lepší investicí než čas strávený s terapeutem!

4. Odstraňte nejhorší část masážní ... jízda domů! Prostě nesnáším, když jdete ven z vířivky, cítil vše zen-like a uvolněně, a jen tak ... váš uvízl v provozu s rohy troubí a idioti řezání tě ... zpátky do reality. Můžete si také dopřát masáž na míru dle vašich potřeb v soukromí svého vlastního dvorku ?! Žádné tipy, žádné plánování konflikty, žádný stres jízda domů. Jen ty mají některé zasloužený "mi čas" ve vaší vířivce.

5. Znovu objevit své vnitřní dítě. Když je v poslední době jste naladěni z všech denních rozptýlení, které přicházejí spolu s tím, že vyrostl a jen hleděl na hvězdy? Jedna z nejlepších věcí, které můžete dělat, když jste namáčení v vířivce, je podívat se na spuštění a znovu se seznámit se všemi souhvězdí na noční obloze. K dispozici je i aplikace pro hvězdářství, který umožňuje ukázat svůj smartphone na oblohu a učit se pozice hvězd v různých obdobích roku. Jak je to v pohodě? Jsme dospělým se tak zaneprázdněn všechny naše významné závazky, které jsme zapomněli pěstovat naše vnitřní dítě. Takže, vklouznout do té vířivky a namočte v celé kráse, a věděl, že matka příroda nám dala! To se budete cítit jako dítě znovu.

6. lépe spát. Je to tak jednoduché. Před spaním strávit dvacet minut ve vaší vířivce a budete mít hluboký, regenerační spánek. Žádné pilulky může dát druh hlubokého spánku, jako byste se po namočení v horké vaně. Žádné vedlejší účinky. Žádné recepty potřeby. Budete probouzet s méně bolesti a bolesti z vašeho masáže a cítit let mladší než noc předtím. Pokud to není kouzlo, já nevím, co je!


Accept Site use cookies