Bazén nebo swim spa bazén?

1. Swim spa jsou bazénem a bazénem vše v jednom!

 

Získejte to nejlepší z obou v jednom kompaktním balení.

 

2. Plavecké swim spa bazény jsou ideální pro fitness, zábavu a relaxaci po celý rok:

 

Už vás nebaví platit za údržbu a údržbu bazénu po celý rok, ale vy, vaše rodina a přátelé ji můžete používat pouze na několik krátkých měsíců? Plavecké swim spa bazény jsou použitelné po celý rok, takže pokud chcete dělat „kola“, stříkat s dětmi nebo relaxovat se sklenicí bublin v červenci, koupání je odpovědí.

 

3. Plavecké swim spa bazény jsou levnější a snáze se udržují:

 

Je to všechno v obalu. Plavecké swim spa bazény mají izolovaný utěsnitelný pevný kryt, který udržuje listy a jiné zbytky a současně zastavuje odpařování, které snižuje až 70% tepelné ztráty. Plavecké swim spa bazény drží méně vody než bazény, ale stejné výhody získáte i bez potřebného množství chemických látek. U koupacích swim spa bazénů trávíte více času užíváním bazénu, než se o něj staráte.

 

4. Plavecké swim spa bazény jsou zcela mobilní:

 

Chcete se přesunout nebo změnit, kde je váš bazén? Swim Spas jsou vysoce přenosné a samostatné, takže je přemístění hračkou.

 

5. Plavecké swim spa bazény jsou kompaktní a snadno se instalují:

 

Ne každý má blok životního stylu nebo velkou plochu potřebnou pro bazén. Plavecké swim spa bazény jsou kompaktní a zabírají velmi málo místa ve srovnání s bazénem opouštějícím vaši zahradu nebo trávník.

 

6. Plavecké swim spa bazény jsou ideální pro fitness:

 

Plavecké swim spa bazény používají sportovci nejvyšší úrovně, aby zůstali ve formě, takže si můžete být jisti, že získáte stejné výsledky. Můžete si udržet tempo cvičení stejné nebo ho změnit, ale nikdy se nemusíte bát běhu do zdi nebo zatáčky, abyste mohli zůstat v zóně a soustředit se na svůj trénink.

 

7. Plavecké swim spa bazény vám umožní soustředit se na vaše cíle:

 

Místo obav z běhu do zdí nebo zpomalení zatáčky vám plavecké swim spa bazény umožňují udržovat jednu konstantní rychlost, takže se můžete soustředit na svou kondici.

 

8. Koupelové swim spa bazény jsou levnější:

 

Průměrné náklady na instalaci plaveckých swim spa bazénů jsou mnohem nižší než instalace klasických bazénu kvůli konstrukci zapojené do instalace bazénu.


Accept Site use cookies