Nafukovací Mobilní vířivka OASIS XL Silver Cloud

MV_XL_130_sk

Nový produkt

Mobilní nafukovací vířivka OASIS XL Silver Cloud Rozšířit

Nafukovací vířivka

Rozměr: : O2040×700 mm
Počet míst vířivky : 6
Počet trysek: 135
Masážní čerpadla vířivky : 720W

Více informací

19 920 Kč

s DPH

16 463 Kč Bez DPH

OASIS XL Silver Cloud je určena pro 6 dospělých osob a poskytne Vám osobní relaxaci a vířivkové centrum přímo u Vás doma nebo ve Vaší zahradě. Tento model nafukovací vířivky s vysokou užitnou hodnotou a s nejnovějším designem 2013.

Samozřejmostí této nafukovací vířivky je její nadstandardní provedení z tvrzeného syntetického materiálu, který garantuje její dlouhou životnost. Dále obsahuje titanový tepelný výměník o 1500W, což vířivce poskytne možnost ohřevu vody až na 42°C. Balení vířivky obsahuje i termický kryt, ochranný kryt se zipem, termopodložku, kontrolní manometr, hlídající tlak vzduchu ve vířivce a dvojbalení kartušových filtrů pro udržení snadné čistoty vody.

Instalace této nafukovací mobilní vířivky Vám potrvá zhruba 10 minut, stejně jako její opětovné složení do krabice, jestliže ji budete chtít používat na jiném místě. Mechanismus instalace vířivky je velmi jednoduchý a praktický. Vířivka OASIS se nenafukuje pumpičkou nebo kompresorem. Součástí balení této nafukovací vířivky je integrovaný nafukovací mechanismus. Vířivku pouze rozbalíte, propojíte inflatační hadicí a zapojíte do sítě. Díky chytrému mechanismu se Vám vířivka nafoukne přímo před očima.

Kontaktujte nás, prosím, pro zjištění aktuálních skladových zásob.
TEL: +420 720 171 000, +420 739 668 850

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Nafukovací Mobilní vířivka OASIS XL Silver Cloud

Nafukovací Mobilní vířivka OASIS XL Silver Cloud

Accept Site use cookies