Mobilní nafukovací vířivka - OASIS twilight B-120 Lite

mv_b_120-twilight

Nový produkt

Mobilní vířivka - OASIS twilight B-120 Lite Rozšířit

Nafukovací vířivka

Rozměr nafukovací vířivky  : 1800×700 mm
Počet míst vířivky: 4
Počet trysek: 118
Masážní čerpadla vířivky: 600W

Více informací

16 819 Kč

s DPH

13 900 Kč Bez DPH

OASIS B-120 je určena pro 4 dospělé osoby a poskytne Vám osobní relaxaci a vířivkové centrum přímo u Vás doma nebo ve Vaší zahradě. Tento model nafukovací vířivky s vysokou užitnou hodnotou a s nejnovějším designem 2012 je vybaven jedinečným vzorem modré barvy, která dodá Vašemu odpočinku radost. Vnitřek této nafukovací vířivky je vybaven perlově zbarveným interiérem s osazením 115ti vzruchovými tryskami.

Praktická nafukovací vířivka OASIS B-120 je jako stvořená do Vaší zahrady nebo na terasu. Kolekci v modré barvě jsme zahrnuli do nabídky na jaře 2012, po úspěšném prodeji na německém trhu. Tato nádherná vířivka plnohodnotně nahradí vzduchový blower v klasických akrylátových vířivkyách, a je to skutečně vhodnou volbou, pro zákazníky, kteří chtějí mít radost z relaxace. Předností vířivky  OASIS je příjemné posezení samozřejmě mobilní charakter tohoto produktu. V průběhu roku tuto vířivku přenesete kamkoli si budete přát.

Samozřejmostí této nafukovací vířivky je její nadstandardní provedení z tvrzeného syntetického materiálu, který garantuje její dlouhou životnost. Dále obsahuje titanový tepelný výměník o 1500W, což vířivce poskytne možnost ohřevu vody až na 42°C. Balení vířivky obsahuje i termický kryt, ochranný kryt se zipem, termopodložku, kontrolní manometr, hlídající tlak vzduchu ve vířivce a dvojbalení kartušových filtrů pro udržení snadné čistoty vody.

Instalace této nafukovací mobilní vířivky Vám potrvá zhruba 10 minut, stejně jako její opětovné složení do krabice, jestliže ji budete chtít používat na jiném místě. Mechanismus instalace vířivky je velmi jednoduchý a praktický. Vířivka OASIS se nenafukuje pumpičkou nebo kompresorem. Součástí balení této vířivky je integrovaný nafukovací mechanismus. Vířivku pouze rozbalíte, propojíte inflatační hadicí a zapojíte do sítě. Díky chytrému mechanismu se Vám vířivka nafoukne přímo před očima.

Počet trysek vzduchových v maximální výbavě vířivky115
Pro kolik lidi maximálně je vířivka určena4
Objem vířivky v litrech1800
Váha vířivky bez vody v kg22
Celkový průměr (mm)1800

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Mobilní nafukovací vířivka - OASIS twilight B-120 Lite

Mobilní nafukovací vířivka - OASIS twilight B-120 Lite

Accept Site use cookies