Bazén swim spa s protiproudem - IDOL bazény Lucy

Idol Spas Czech Idol Spas Czech

Nový produkt

Bazén do země i nadzemní. Zahradní swim spa Lucy.

Akrylátové bazény a swim spa jsou nejmodernější formou venkovního vnitřního, zabudovaného či nadzemního bazénu.

Vyrobeno kompletně v ČR

Více informací

596 850 Kč

s DPH

519 000 Kč Bez DPH

Bazén je idealní kombinací vířivky a bazénu. V bazénu si luxusně zaplavetě díky nejširší plavací části a silnému protiproudu. A ve dvou masážních sedátkách zrelaxujete své tělo.

Nová technologie akrylátových bazénů je naprosto revoluční. Nabízí nekonečnou životnost povrchu stejně jako kvalitní vířivky. Jsou vyrobeny ze stejného materialu jako vířivky čili nejodolnějšího akrylátu. Stejně jako vířivky které jsou staré i klidně 30 let a jejich povrch je stále stejny a krásný. 

Bazén do země i nadzemní. Zahradní bazén a swim spa.

Swim spa zahradní bazény navíc nejsou tolik náročné na vodu a její ohřev. Tak že jsou nejekonomičtější variantou bazénu a to i díky možnosti využití tepelného čerpadla na ohřev vody swim spa které je daleko méně energeticky náročné než v klasickém velkém bazénu do země i nadzemní. Díky výkonnénu protiproudu jsi zaplavete jako v klasickém velkém bazénu.

Bazény a swim spa Idol spas

Naše kolekce swim spa, která je ideální alternativou k bazénu, byla navržena tak, aby oživila vaše zážitky z plavání. Ať už jste zkušený sportovec nebo úplný začátečník, funkce proměnného proudu vám umožňuje regulovat intenzitu proudu tak, aby co nejlépe vyhovovala vašim potřebám.

Naše kolekce swim spa nabízí nejen fantastický zážitek z plavání, ale také byla pečlivě vyvinuta, aby poskytovala perfektní aqua fitness centrum, ideální pro ty, kteří chtějí zůstat ve formě nebo do svého tréninkového režimu přidat posilování na vodní bázi nebo aerobní cvičení. Po tréninku poskytují swim spa ideální místo k ochlazení pomocí specializovaného hydroterapeutického sezení.

Ve srovnání s plaveckým bazénem vyžadují swim spa bazén mnohem méně místa ve vaší domácnosti nebo na zahradě, přesto i přes menší rozměry poskytuje i ten nejsilnější plavec fantastické zážitky z plavání po celý rok.

Rozměr vířivky A v mm - délka5000
Rozměr vířivky B v mm - šířka2450
Rozměr vířivky C v mm - výška1500

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Bazén swim spa s protiproudem - IDOL bazény Lucy

Bazén swim spa s protiproudem - IDOL bazény Lucy

Český výrobce vířivek Idol Spas. Luxusní vířivky od české firmy.


České venkovní vířivky na zahradu


Kvalitní a luxusní vířivky kompletně vyrobené v ČR za použití těch nejlepších komponent. Akrylát Lucite USA, řídící jednotky Gecko Kanada nebo Balboa USA, čerpadla Waterway USA, kvalitní rotační trysky CMP USA

Accept Site use cookies