GECKO IN.CLEAR – ČIŠTĚNÍ VÍŘIVKY

Gecko_inclear

Nový produkt

GECKO IN.CLEAR – ČIŠTĚNÍ VÍŘIVKY Rozšířit

Převratná technologie kanadské firmy Gecko  pro efektivní udržování čistoty hygienické nezávadnosti vody.

Více informací

20 110 Kč

s DPH

16 620 Kč Bez DPH

Vířivky s tímto sytémem jsou nenáročné na úržbu, není nutné přidávat žádnou standardní chemii na čištění a dezinfekci vody. Nevytváří nepříjemný zápach, nedrážní oči ani pokožku.


Systém In.Clear generuje a uvolňuje bróm do vody ve vířivce a tím rychle a účinně ničí všechny škodlivé mikroorganizmy (vodní bakterie, řasy, organické nečistoty…).

Systém je velice snadné instalovat i do starších vířivek.Snadná údržba vířivky

Po snadném zavedení systému můžete užívat výhod vašeho Gecko in.clear.

Naplňte vířivku vodou, přidejte BromiCharge™ a systém in.clear se postará produkci a distribuci brómu. Přizpůsobení úrovně brómu se pohodlně nastavuje pomocí ovládacího panelu.


Už žádné zmatky s chemií vířivky


Není nutné trápit se s množstvím chemikálií, které je potřeba do vířivky přidávat. In.clear vytváří a udržuje správné množství bromu ve Vaší vířivce. Protože brom je účinný v širším rozsahu PH i při vyšších teplotách než standardní dezinfekční chemikálie (například chlor), bude voda ve Vaší vířivce křišťálově čistá a hygienicky nezávadná bez dalších složitých úkonů.

Vířivku můžete nechat i na několik týdnů bez dozoru. In.clear bude sále udržovat množství bromu ve vodě podle nastavení a až se vrátíte, bude voda stále čistá a připravená na koupel.


Žádný nepříjemný zápach

Systém in.clear produkuje bróm, takže už Vás nebude trápit nepříjemný a dráždivý zápach chloru.Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

GECKO IN.CLEAR – ČIŠTĚNÍ VÍŘIVKY

GECKO IN.CLEAR – ČIŠTĚNÍ VÍŘIVKY

Accept Site use cookies