PWS Chlornan sodný 20l

PWS-623201-20

Nový produkt

PWS Chlornan sodný 20l Rozšířit

Chlornan sodný - tekutý chlor do bazénu nebo vířivky a swim spa
Balení 20l cca 25 kg roztoku

(Cena je včetně obalu)

Více informací

745 Kč

s DPH

745 Kč Bez DPH

Tradiční a spolehlivý přípravek bazénové chemie chlornan sodný (stabilizovaný chlornan sodný) je vhodný zejména pro trvalou údržbu vody v bazénech a vířivkách, které jsou vybaveny dávkovacím zařízením, zajišťujícím pravidelným dávkováním dostatečnou koncentraci chloru v bazénové vodě. Chlor, obsažený v chlornanu sodném, výrazným způsobem napomáhá ke stabilizaci bazénové vody a při správném dávkování vytváří optimální podmínky ke koupání. Koncentrace chloru by se měla pohybovat v intervalu 0,3 až 0,6 mg/l chloru, jakousi hraniční koncentrací je 1 mg/l chloru. Nad tuto hodnotu se již nedoporučuje využívat bazén. Chlornan sodný lze využít i pro běžnou údržbu bazénů, zde je však nutné zdůraznit, že se jedná o kapalný přípravek, který je nutné dávkovat v intervalu 2 až 4 dny, tak aby byla bazénové voda vždy řádně nachlorována.

 

Chlornan sodný je dodáván ve formě koncentrovaného roztoku s koncentrací 12 až 14 %. Výhodou tohoto roztoku je, že při ručním dávkování stačí pouze roztok chlornanu sodného naředit. Pro správnou funkci tohoto přípravku je důležitá i hodnota pH, která by se měla pohybovat v intervalu 6,8 až 7,2.

Nabízený roztok chlornanu sodného je vysoké čistoty a tak nehrozí riziko ucpání dávkovače a zároveň je tento roztok stabilizován, neboť neobsahuje téměř žádné příměsí nežádoucích těžkých kovů. Jedná se o žluto zelenou kapalinu, která při vhodných skladovacích podmínkách nezapáchá po chloru (toto je důkazem vysokého stupně stabilizace roztoku chlornanu sodného).

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PWS Chlornan sodný 20l

PWS Chlornan sodný 20l

Accept Site use cookies