Betonové bazény

V této kategorii není žádné zboží.

Betonové bazény na klíč

do interiéru Vznešený dojem a skvělé vlastnosti - betonové bazény jsou ozdobou každého interiéru. Vyberte mozaiku či keramický obklad!

Technické provedení betonového bazénu

Konstrukci tohoto bazénu tvoří samonosná železobetonová vana. Vnitřní povrch může být proveden fólií (další postup viz. fóliové bazény) nebo může být obložen keramikou či mozaikou. V tom případě zajišťuje izolaci hydroizolační stěrka odolná proti stálému tlakovému zatížení v bazénu.

Stěrka se nanáší přímo na betonový povrch ve dvou vrstvách, první je zpevněna síťovinou, do pracovních spár jsou namontovány těsnící pásky. Tím je zajištěna trvalá vodotěsnost bazénu. Na hydroizolační stěrku pak se provádí obklad keramikou nebo mozaikou.

Výhody betonového bazénu

  • Ze všech typů bazénů na trhu má nejdelší životnost

  • Naprosto odolný vůči mechanickému namáhání

  • Ze všech typů bazénů nabízí největší výběr barevných odstínů, což Vám dává možnost dokonalého sladění bazénu s okolním interiérem

Nevýhody betonového bazénu

  • Delší doba stavby cca 40 - 60 dní

  • Relativně vyšší náklady na stavbu

Respektujeme Vaše představy

Ceny betonových bazénů počítáme naprosto individuálně! Pošlete nám jen velikost bazénu pomocí kontaktního formuláře! My se Vám do 3 dnů ozveme, objednávku upřesníme a obratem Vám sdělíme orientační cenu.

Máte zájem o alternativu betonových bazénů? Podívejte se na fóliové bazény, laminátové bazény a plastové bazény.

Vybrané ukázky betonových bazénů

Accept Site use cookies