BAZÉNY

BAZÉNY

Počet produktů: 8

Bazény a Wellness swim spa.

jsou kombinací bazénu s protiproudem a vířivky. Nabízí jak plavecký zážitek, tak i relaxaci a uvolnění, nejen po sportovních výkonech. Swim spa jsou ideální alternativou bazénu. Má nesporné cenové výhody vzhledem ke kombinaci vířivky a bazénu, kde je součástí veškerá technologie, včetně protiproudu, silných čerpadel, čištění atd. Vířivku není nutné zapouštět, a tedy odpadají výkopové a další práce. Vířivku je možné kdykoli přemístit, případně přestěhovat. Důležitým parametrem při výběru je hloubka bazénové části.

Nadzemní venkovní bazény je možné také zapustit.

Ten pravý bazén

Výběr typů bazénů je dnes velmi široký. Hlavním kritériem jejich dělení je použitý materiál: beton, folie, laminát, plast. Každý materiál použitý na stavbu bazénu má své výhody, ale i nevýhody.

 

Bazény do každé zahrady pro potěchu malých i velkých. Plavání a neomezené koupání bez přelidnění, plavání, vodní hrátky s ratolestmi nebo relaxace v příjemně vyhřáté vodě to vše Vám zajistí naše bazény. Není nic jednoduššího než si vybrat z naší široké nabídky a pořídit si vlastní bazén. Před koupí je si potřeba ujasnit tvar i materiál bazénu. Vychází se z toho, kde bude bazén umístěn. V současnosti je možné požadovat jakýkoliv tvar, ovšem pro ty co rádi plavou je nejvhodnější podlouhlý a rovný bazén. Bazény lze také zastřešit.

Podívejte se na naší nabídku. Nejste-li si svým výběrem 100% jistí, neváhejte nás kontaktovat.

Vnitřní i vnější bazény na míru.

Zahradní bazén nebo bazén v interiéru domu plní hned několik funkcí. Hlavní úlohou rodinného bazénu je vytvoření relaxačního prostředí. Bazén umožňuje pravidelný zdravý pohyb a je ozdobou každého prostředí.

Při výběru je proto nezbytné myslet do budoucna a představit si jakým způsobem bude bazén nejvíce využíván.

Nabízíme betonové bazény, fóliové bazény, laminátové bazény a plastové bazény.

Nerozhodní? Zvažte také další možnosti.

Zobrazení 1 - 8 of 8 položek

Třídit podle :

Podmínka
Accept Site use cookies