Lavie - vířivky - vířivé bazény

Aquazzi Francie Aquazzi Francie

JJ-561

Nový produkt

Lavie - vířivky - vířivé bazény Rozšířit

Nadzemní vířivka na zahradu i do země. Zahradní venkovní výřivky

Rozměr vířivky Lavie : 2180×1880×950mm
Počet míst vířivky : 3 z toho 1 lehátko a 2 sedátka
Počet trysek vířivky : 68
Masážní čerpadla vířivky : 1×3HP

Více informací

138 000 Kč

s DPH

120 000 Kč Bez DPH

Nejen na plesovou sezonu s motýlkem.
Výřivky Lavie poskytuje dostatečný prostor pro tři osoby a umožňuje hrátky s fontánou, kterou mají dva sedíci těsně u sebe.

Samočisticí systém vás stojí méně práce a peněz na údržbu vířivkou, ale nabízí více radosti a zdravé vodní masáže. Jedná se o exkluzivní technologie Aquazzi, uplatnění v naší sbírce Butterfly venkovních lázní. Samočisticí systém je novinkou z tradičního čistícím systémem lázeňských produktů. Je to v kombinaci s oběhovým čerpadlem, ozonizátoru a dva filtry, plovoucí skimmer filtrem a tlakovým filtrem. Během procesu čištění cirkulace, bude skimmer filtr být sání a filtračního Crump nebo jiné od povrchu, bude tlaku vzduchu být sání ze dna vany drobných směsí a tělo bakterií sterilizována ozonizátorem. Tento systém zajistí, aby účinněji vyčistit
Sbírku motýlů výřivky je nejen vybaven naší vynikající samočisticí systém, také vlastní více výjimečné vlastnosti než obyčejný venkovní lázně., Stejně jako barevné hub vodopádem, barevné římskou fontánu s tryskami, nahoru a dolů opěrky hlavy, barevné osvětlení trysky, barevné osvětlení přepínáním a motýl tvaru vířivá vany akrylatu a křivky.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Lavie - vířivky - vířivé bazény

Lavie - vířivky - vířivé bazény

Accept Site use cookies