IMAX – vířivka

Aquazzi Francie Aquazzi Francie

JJ-819

Nový produkt

IMAX – vířivka Rozšířit

Velmi zajímavě řešená vířivka pro větší počet osob s velkou televizí.

Více informací

559 988 Kč

s DPH

462 800 Kč Bez DPH

K nám vstupenku nepotřebujete. Big cinema je největší vířivkou s integrovanou velkou 32" televizí a s velkým počtem komfortních míst. Nabízí různorodou masáž jak rotačními tak bodovými tryskami. Kvalitní ozvučení je samozřejmostí.
Tento model nabízí širokou škálu příslušenství na vysoké úrovni, jako například barevné LED podsvícení, zvukový systém a 32" video systém, pohodlná sededla a velmi účinné trysky pro vodní terapii.

Každý, kdo touží po exkluzivitě a obdivu, aniž by utrácel obrovské částky za vířivou vanu, bude výbavou nadšen.Základna lázně slouží nejen k izolaci vířivky od podloží, ale také dodá celkovému vzhledu na zajímavosti.

Vaše pití si můžete odložit v chladící nádobě. Díky elektronickému ovládání lze pohodlně řídit teplotu, osvětlení a tlak vodního proudu.Trysky se postarají o Vaše chodidla, lýtka, záda i ramena. Využijte také Surround Stereo System s přípojkou na FM rádio a MP3/MP4/DVD/domácí kino. Zážitek ze zvuku je zajištěn voděodolnými reproduktory a podvodní basovou jednotkou.

Je to nejlepší volba pro Vás a Vaše přátele, se kterými si můžete užívat každý den!

U našich vířivek si můžete zvolit barvu  akrylátu:

barva akrylatu virivky

A barvu opláštění:

barva oplasteni virivky

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

IMAX – vířivka

IMAX – vířivka

Accept Site use cookies